Aktuální počasí:

Hotel Bullawa ubytování Jablunkov Aktuální počasí: částečně oblačno
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Doporučte tyto stránky:

Hotel Bullawa / ubytování Jablunkov Vítejte

Hotel Jablunkov Bullawa - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jablunkov Bullawa - disponuje restauracíHotel Jablunkov Bullawa - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Jablunkov Bullawa -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Jablunkov Bullawa - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jablunkov Bullawa - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jablunkov Bullawa - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jablunkov Bullawa - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jablunkov ubytování hotel Bullawa:
3-hvězdičkový Hotel Bullawa se nachází v samém centru města Jablunkov, v okouzlující krajině Moravsko-slezských Beskyd a nabízí skvělé zázemí pro turistiku, výlety na kolech nebo pouze odpočinek. Luxusní hotel leží na Mariánském náměstí a je nedílnou součástí architektonického rázu centra města.

Bullawa hotel Jablunkov ubytování:
Hotel Bullawa nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, nebo dvoupokojových apartmánech. Pro méně náročnou klientelu jsou k dispozici také turistické pokoje, které jsou bez sociálního zařízení za velmi příznivé ceny. Standartní pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, nebo vanou, umyvadlem a koupelnovými doplňky a televizor se satelitním příjmem. Dveře hotelu Bullawa z kategorie *** jsou otevřeny také domácím  mazlíčkům.

Ubytování hotel Jablunkov Bullawa hotelová restaurace:
V hotelu Bullawa se nachází také moderní restaurace U Karla V, která je zařazena v průvodci Grand-restaurant TOP restaurants (objektivní výběr nejlepších a nejzajímavějších restaurací v ČR). Jídelní lístek nabízí pokrmy z pestré nabídky jídel národní i mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí je také bohatý výběr teplých, studených, alkoholických i nealkoholických nápojů a vstřícná obsluha. Hotelová restaurace poskytuje denně mennu od 64 Kč.

Hotel Bullawa ubytování Jablunkov město:
Jablunkov leží v okrese Frýdek-Místek a je nejvýchodnějším městem v České republice. Jeho dominantou je historické náměstí s kašnou a barokní sochou Immaculaty z roku 1655, renesanční farní kostel Božího těla ( 1620 ) přestavěný v novogotickém slohu, nejstarší měšťanský knížecí dům ( 16.století ), Starý klášter se zachovanými klenbami ( 1861 ) a klášter Alžbětinek ( 1928 ). Od roku 1948 se každoročně v Jablunkově v srpnu, koná regionální folklorní slavnost Gorolski Święto začleněna do mezinárodního týdne beskydské kultury. V sousední Dolní Lomné se každoročně v červenci koná Country-folkový Festival na pomezí a v září národopisné slavnosti Slezské dny.
Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.